Plavkové trendy 2018

Jaké plavky se budou nosit v letošní sezoně? Podívejte se s námi na několik plavkových trendů, které vidíme u značkových plavek v sezoně 2018.

Barvy a vzory

Návrháři plavek letos sázejí na výrazné barvy a nápadné vzory. Nebojte se nových barev ani jejich kombinací, protože na plážích bude letos veselo. Opět je v kurzu žlutá i bílá, zejména pak, když se dobře opalujete, ale plavky v tyrkysové či tmavě modré barvě budou taktéž hodně vidět.

81E-NIKO_NARANJA_LSE01-CUXA_NARANJA_LSE01

Černé plavky Naranja Black z kolekce Banana Moon 2018

Různé odstíny zelené či khaki, tmavě fialová i klasická černá zas budou svědčit světlejším typům pokožky. To vše si můžete v pohodě vzít na pláž, je jen na vás, v čem se cítíte sama sebou a v čem vypadáte skvěle. Ve vzorech letos najdeme květinové a rostlinné vzory, ale i abstraktní "cákance" barev.

81E-TAEKO_TEKNICOLOR_L2364-FRESIA_TEKNICOLOR_L2364-AM

Kombinace jednobarevných panelů a nápadně barevné prošívání okrajů plavek navozuje perfektní retro look, který letos opět poletí. Plavky Teknicolor z kolekce Banana Moon.

Střihy

Klasické trojúhelníčky doplní ve vrchních dílech střih bandeau, velkým hitem se zdá být opět high neck střih až ke krku, různé provázky, šňůrky a mašličky na přední straně plavek a různě překřížené provázky vzadu, to vše je letos v kurzu. Naskladňujeme i jednodílné plavky, které se zdají být opět v kurzu a to jak jednobarevné, tak vzorované.

71E-BORAGE_COLADA_small

Motiv ananasu na přední straně jednodílých plavek bude letos opět velkým hitem, máme je v kolekci Banana Moon.

 

IMG_7463-2

Veselé barevné kombinace a střihy bandeau, ke krku a crop / high crop najdete třeba u australské značky Kulani Kinis

Značky

Z plavek jakých značek si u nás letos můžete vybírat? Opět pokračujeme s kanadskými plavkami Eidon, které jste si v loňské sezoně tak oblíbily. Letos jsme je doplnili o jejich sesterskou značku Bodyglove.

Nově máme rovněž americkou značku Heat Swimwear.

Z Kolumbie vám přinášíme a představujeme kultovní značku Maaji.

Copia de 6V8A9279

Divoké vzory, odvážné kombinace barev a vzorů, to jsou Maaji.

Poprvé jsme se podívali i "k protinožcům" na fantastické australské plavky značek Kulani Kinis a Cenote Swimwear, z Francie vám přinášíme značku Banana Moon.

Rozloučili jsme se se značkou Roxy a již neobjednáváme jejich nové kolekce (loňské Roxy doprodáváme se slevou), letos nebudeme nabízet ani žádné české značky.

Snažíme se vám přinášet to nejlepší ze světových pláží, co v Čechách nelze jinde sehnat, protože věříme tomu, že tudy vede cesta i pro české zákaznice a nestačí vám už vybírat si ze surfařských značek Roxy, Billabong nebo Ripcurl, italskými značkami Calzedonia, Yamamay, levnými plavkami z H&M, které po dvou koupáních můžete zahodit a nebo levnými, ale nekvalitními čínskými dovozy.

Chtějte po nás víc. A dávejte nám vědět, co vám v naší nabídce chybí.

Sdílejte se svými přáteli