Kdo jsme

Kdo jsme a proč jsme tady?

 Nemyslíme si, že léto začíná v červnu a končí v září.

Chceme vám nabídnout něco neotřelého, stylového a trendy. Proto jsme se rozhodli obohatit český trh o plavky z celého světa a otevřeli jsme Swimsuit.cz, kde koupíte plavky po celý rok. Uvědomujeme si globální trend celoročního cestování a tak vám nabízíme nakupovat plavky v rámci celého roku. Když se rozhodnete letět v únoru do Thajska, budete mít kde koupit si značkové plavky!

Naše motto: Pro každou osobnost.

Každá žena je osobnost. A každá žena, bez ohledu na to jaká je a nebo co dělá má právo na krásné, dobře padnoucí a kvalitní plavky.

Hned na začátku jsme si řekli, že všechno, co děláme nás i vás musí bavit. Vybíráme kolekce designových plavek krásných střihů, barev a potisků. Zařídili jsme krásný showroom a výdejnu objednaných plavek s prostornými zkušebními kabinkami. Chceme vám poskytnout příjemný zážitek v pohodlí a stylovém prostředí. Aktuálně máme otevřeno v pracovních dnech od 10 do 17 hodin.

Vše co aktuálně nabízíme máme skladem. Průběžně objednáváme a připravujeme nové kolekce, od každé velikosti máme pouze několik kusů, takže kdo dřív koupí, ten dřív mele, tedy bere, vlastně plave :)

Jaké plavky u nás najdete?

Plavky, které vybíráme se nám musí líbit a musí být kvalitní. Kolekce vybíráme s citem a vášní, ale samozřejmě i s rozumem. Uvědomujeme si konzervativnější nákupní chování v České republice, ale zároveň i věříme, že vás občasných módním výstřelkem mile překvapíme! Je nám jasné, že kategorie "designer swimwear" u nás doposud neexistovala a věříme, že kolekce, které vám letos i v příštích letech představíme a nabídneme, oceníte. Ptejte se nás na značky, které vám v naší nabídce chybí, sortiment budeme postupně rozšiřovat i s ohledem na vaše přání.

Neustále hledáme nové tváře, vše tvoříme sami.

Většinu katalogových fotek a lookbooků fotíme sami. Vše, co nabízíme je tedy převážně k dispozici, objednané, dovezené a nafocené na českých modelkách.

Pracovní příležitosti.

Hledáme textařku pro social content. Jsi slečna s citem pro módu, máš styl a vypsanou ruku (nebo fixu)? Umíš dobře strukturovat texty, skládat slova do vět je pro Tebe čirá radost a navíc se zajímáš o světovou plážovou módu? A co Instagram, je pro Tebe přirozeným prostředím, ve kterém plaveš jako rybka ve vodě? Dej nám o sobě určitě vědět, hledáme Tě!

Chtěla bys pro nás fotit? Napiš nám, hledáme modelky na focení!

Baví Tě zákaznický servis? Rádi tě pozveme na pohovor na pozici showroom girl.

Hledáš přivýdělek v oblasti hostesingu? Dej nám vědět a získej možnost pracovat v rámci našich promoakcí.

 

Sdílejte se svými přáteli