Belle Lucia

O této australské plavkové modelce jsme Vám chtěli napsat už dávno. Pokud jste o ní ještě neslyšeli a přitom sledujete plavkovou módní scénu, tak jste nejspíš nedávali pozor.

Napůl Němka a napůl Portugalka, Belle žije v Austrálii a fotí pro některé z nejznámějších plavkových značek světa. Belle je přitom skvělá, skromná, milá, příjemná a velice inteligentní modelka. Na svém profilu na Instagramu, který sleduje aktuálně 1,2 milionů lidí sdílí nejenom fotky z focení pro různé módní a hlavně plavkové značky, ale i závažnější a hlubší témata.

Její cesta na vrchol "plavkového" módního světa však nebyla vůbec jednoduchá. Belle se jako teenagerka potýkala s problémem akné. Znáte to, smáli se jí ve škole, pomlouvali jí, styděla se. Pomohla jí až odborná pomoc lékaře a přípravek Roaccutane, který obsahuje látku Isotretinoin. Tahle látka je celkem "drsná" a může mít mnoho neblahých vedlejších účinků, takže je pouze na předpis.

Krásné na tom ale je, že se Belle o svou zkušenost s léčbou akné podělila se svými fanoušky na Instagramu a otevřeně napsala o tom, jak složité pro ní bylo se problému zbavit. Zkusila všechno. Tím, že se takto otevřela a sdílela svou zkušenost, inspirovala mnoho dalších teenagerek, které se s problémem akné potýkají.

Belle nafotila kolekci 2018 pro značku Kulani Kinis, kterou najdete i u nás na e-shopu.

Belle Lucia v plavkách Flamingo One Piece

Belle Lucia v plavkách Flamingo One Piece.

Belle Lucia v plavkách Aquamarine Crop / Cheeky

Belle Lucia v plavkách Aquamarine Crop / Cheeky.

Belle Lucia v plavkách Lilac & Aquamarine One Piece

Belle Lucia v plavkách Lilac & Aquamarine One Piece.

Belle Lucia v plavkách barvy Sunflower

Belle Lucia v plavkách v barvě Sunflower (na eshopu máme jiný střih v této barvě).

Fotografie jsou od fantastické fotografky Jessicy Abraham.

Video z focení Jessicy Abraham s Belle Lucia pro Kulani Kinis.

 

Sdílejte se svými přáteli