Látková rouška skládaná - korálová s trojúhelníčky

Kód: ROU-COR-TRI
Akce
Značka: Swimsuit.cz
200 Kč –75 %
Látková rouška skládaná - korálová s trojúhelníčky
200 Kč –75 % 50 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouvrstvá rouška ze 100% bavlny, se skládacím střihem harmonika a kapsou na vnitřní straně pro vložení další filtrační vrstvy, například složeného papírového obrousku. Vázání na provázky.

Podle studií zadrží 100% bavlna 80% částic a kapének směrem ven (při výdechu) a ochrání tím vaše okolí před vámi. Navíc vám k rouškám dodáme jednorázové filtry z nanovlákna, vyvinuté na Technické Univerzitě v Liberci týmem Prof. Josefa Šedlbauera. Tyto jednorázové nanovláknové filtry zvyšují účinnost roušky proti virům až na 91%, lze je snadno vložit do vnitřní kapsy roušky.

V rámci projektu #rouskyvsem a #damerousky začínáme s výrobou těchto látkových roušek a od 20.3. je dáváme k prodeji na náš e-shop. Každý pracovní den naskladníme tolik roušek, kolik jich naše švadlenky zvládnou den předtím vyrobit. Příjmy z prodeje roušek použijeme na pokrytí nákladů na nákup a dopravu materiálu a na práci švadlenek.

Materiál: 100% bavlna

Barva: korálová s bílými trojúhelníčky

Jak si můžete roušky objednat a jak si je můžete vyzvednout?

Aktuálně posíláme roušky pouze Zásilkovnou a Českou poštou. Osobní vyzvednutí není možné, náš showroom na Arbesově náměstí jsme k 15.4. zavřeli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Roušky
Hmotnost: 0.5 kg
Barva: Oranžová
Položka byla vyprodána…

Řada ekologických produktů vlastní produkce, kterými podporujeme a chráníme životní prostředí. Našim cílem je žít čistě, mít možnost dýchat čistý vzduch, pít čistou vodu a plavat v čistých oceánech.

To se nám podaří jedině tak, že se budeme snažit žít udržitelně, recyklovat, nepoužívat jednorázové plasty a zpětně napravovat škody, které se již samy "neodstanou".

Sdílejte se svými přáteli