JOCO Cup 12oz Butterum (340ml)

Kód: JO12-BUT
Značka: JOCO Cups
599 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

JOCO Cup je trvanlivý, designový hrnek na kafe k opakovanému použití, vyrobený z tvrzeného borosilikátového skla a doplněný silikonovým rukávem a víkem. Byl vyvinutý ve spolupráci se světovými baristy. Je certifikovaný jako netoxický, antibakteriální, 100% bez plastů a vhodný i k mytí v myčce.

Abyste nemuseli používat plastové hrnky na jednorázové použití, noste si tento hrnek do vaší oblíbené kavárny či čajovny. Vypadá skvěle, baristé vám do něj rádi připraví vaši oblíbenou kávu a současně jeho použitím chráníte životní prostředí. Abyste pak v létě mohli v plavkách od nás plavat v čistých oceánech bez plastů.

Obsah: 12oz (340ml)

Barva: Tmavě béžová Butterum

Doplňkové parametry

Kategorie: Joco Cups
Barva: Béžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Australská značka designových hrnků k opakovanému použití na kávu či čaj z tvrzeného, borosilikátového skla. Tato australská značka je oslavou minimalistického designu a současně protestem proti používání plastů na jedno použití. My s nimi souhlasíme ve všech bodech, přidáváme se k tomuto protestu a podporujeme udržitelné způsoby pití (nejenom) kafe. V některých kavárnách (například Prostě dobré kafe v Praze na Smíchově, hned za rohem u Arbesova náměstí, kde máme showroom) do těchto hrnků dostanete i slevu na Váš oblíbený (kávový) nápoj. Protože jste chytří a nepoužíváte plasty. A protože my taky ne.

Sdílejte se svými přáteli