Fotokurz - Focení plavek

V rámci našeho připravovaného focení kolekcí plavek pro sezonu 2020 jsme pro Vás připravili exkluzivní fotokurz Focení plavek.

sulawesi_small

Fotí se na daylight v exotické destinaci, fotografové pracují s vlastním vybavením, focení 2x denně cca po 3 hodinách (ráno hned po východu slunce, pak je polední pauza a odpoledne se fotí až do západu slunce). Světlo je v těchto destinacích a v termínech našich zájezdů opravdu úchvatné a milovníci "golden hour" si zde přijdou na své.

natasha_small

Modelky - máme zkušenosti s bookingem a focením jak českých modelek, tak modelek žijících a pracujících v destinaci. Při výběru dbáme na profesionalitu a spolehlivost modelek, vybíráme zkušené plavkové modelky, které jsou opálené a už je nemusíte učit pózovat.

natasha_golden_small

Platí se cesta, pobyt v destinaci, kurzovné. Kurzy samotné jsou obvykle 3-4 denní, na tuto dobu jsou zabookované modelky, fotografové si však mohou pobyt prodloužit až na 12 dní a zbytek času se věnovat jiným aktivitám, například potápění, focení krajinek (není součástí fotokurzu), sportování, atd.

Fotografové, kteří máte o fotokurz zájem, pište emailem na peter@swimsuit.cz

natasha_boat_small

Plánované termíny 2019/2020:

říjen 2019 - Sulawesi, Indonésie (ostrovy Wakai a Una Una) - tyto tursiticky zatím neobjevené destinace jsou vhodné na fotografování na pláži, ale i na šnorchlování, či potápění (nutná alespoň OWD licence). Liduprázdné pláže, palmy, bílý písek a nádherné světlo, východy a západy slunce na pláži, skvělí místní lidé a typicky indonéská kuchyně.

únor 2020 - Raja Ampat, Indonésie - ráj na zemi, dosud ne příliš objevený a zkažený turisty, stylové bydlení v bambusových bungalowech přímo nad vodou, šnorchlování a potápění, nádherné scenérie ostrovů v oblasti Raja Ampat.

Ceník pro fotografy (ceny jsou orientační, aktuální ceny upřesníme účastníkům fotokurzů podle aktuálních cen letenek a vybraného ubytování, jsou zahrnuté náklady na cestu, pobyt a kurz samotný). Případné vícenáklady si fotografové hradí sami.

Cestovné náklady: cca 30.000,- Kč (do těchto destinací není snadné se dostat, pravděpodobně poletíme přes Doha nebo Dubaj do Jakarty a odsud se přepravíme vnitrostátní linkou a obvykle ještě lodí do finální destinace)

Ubytování a polopenze (snídaně, večeře): 20.000,- Kč (ceny ubytování v těchto asijských destinacích se liší podle vybraného resortu, cena je přibližná, průměrná)

Kurzovné: 20.000,- Kč (zahrnuje produkci fotokurzu, vedení focení, plánování a organizaci focení v destinaci a vyřizování požadavků fotografů s personálem v destinaci)

Modelka: 25.000,- Kč (zahrnuje honorář modelky, cestovné pro vnitrostátní dopravu modelky do destinace, obvykle z Bali, náklady na ubytování modelky. Každý fotograf uhradí náklady na jednu modelku, modelky se při focení mezi fotografy prostřídají) - casting a finální výběr modelek proběhne až společně s fotografy účastnícími se fotokurzu*

Cena fotokurzu: 95.000,- Kč (cena bez DPH)

Možnost fakturace na firmu s DPH.

* Jenom aby bylo jasno, modelky s fotografy nespí. :-)

Sdílejte se svými přáteli