4Ocean Overfishing Red

Kód: 4OC-FI18
Tip
Značka: 4Ocean
550 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek 4Ocean. Zakoupením náramku pomůžete vyčistit oceány. Za každý náramek 4Ocean vytáhnou z oceánů půl kila plastového odpadu.

Abyste v plavkách od nás měly kde plavat, pomáháme čistit oceány. Veškerý zisk z prodeje náramků jde na dobrou věc.

Overfishing Red je limitovaná edice pro omezení "průmyslového" rybolovu moderními metodami na úkor tradičních metod lokálních rybářů. Populace ryb se již v některých "vytěžených" rybářských oblastech nestačí reprodukovat dost rychle na to, aby uspokojila nároky člověka. Navíc odpad z použitých a roztrhaných rybářských sítí se stává pastí pro mnohé druhy ryb a mořských živočichů (želv, velryb, žraloků, delfínů).

Barva: červená - Overfishing Red

Doplňkové parametry

Kategorie: 4Ocean
Hmotnost: 0.5 kg
Barva: Červená
Položka byla vyprodána…

Značka 4Ocean je inovátorem v oblasti čištění oceánů. Všechny své aktivity v oblasti "ocean cleaning" financuje prostřednictvím prodeje náramků a dalších produktů. Za každý zakoupený náramek se zavazuje vytěžit 1 libru plastového odpadu z oceánu. K dnešnímu dni vytěžila již více než 8 milionů liber plastů. Každý měsíc vydává limitopvanou edici náramku věnované konkrétní kauze, a to především plastovým odpadem ohroženému prostředí, či mořskému druhu. Bylo uvedeno již přes 20 různých verzí náramků 4Ocean.

Sdílejte se svými přáteli